Warsztaty językowe w IFO dla najmłodszych

Dnia 28.10.2016 r. uczniowe klas 4-6 Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Lgocie wzięli udział w warsztatach językowych z języka angielskiego dotyczących lat 90-tych.

Dla naszych młodych gości była to wspaniała okazja, aby poznać realia, w jakich dorastali ich rodzice, natomiast dla prowadzących warsztaty okazja, aby powspominać te piękne czasy.

Zajęcia przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie poznali słownictwo związane z modą, wynalazkami i muzyką minionych lat. Nie obyło się również bez wspólnego śpiewania – wszyscy razem zaśpiewali znaną piosenkę z bajki „Król Lew” zatytułowaną „Hakuna Matata”.

Serdecznie dziękujemy naszym najmłodszym uczestnikom za tyle radości i tak aktywny udział! Zapraszamy ponownie!

Dziękujemy studentom 3 roku I stopnia filologii angielskiej: Kamili Chmielewskiej, Marcie Rajcy i Bartoszowi Owczarkowi za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów.

Opiekę merytoryczną sprawowała mgr Agata Leśniczek.