Warsztaty językowe w IFO

Dnia 18.11.2016 w naszym Instytucie odbyły się warsztaty językowe dla uczniów Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Lgocie.

Tematem zajęć był „Powrót do przyszłości”. Uczniowie poznali angielskie nazwy wynalazków, jakich używamy dziś, a o których była mowa w filmach już w 1989 roku. Wtedy wydawały się one niemożliwe do wykonania i istnienia, a dziś nie możemy się bez nich obejść. Gimnazjaliści zmierzyli się również z angielską gramatyką – drugim trybem warunkowym oraz formami wyrażania czynności przyszłych.

Pomimo nieśmiałości, jaka towarzyszyła naszym gościom na samym początku spotkania, uczniowie z zaangażowaniem wykonywali wszystkie powierzone im zadania, w szczególności te pobudzające wyobraźnię.

Serdecznie dziękujemy młodzieży za udział i wspólną pracę. Zapraszamy ponownie!

Dziękujemy naszym wspaniałym studentom III roku filologii angielskiej za opracowanie i przeprowadzenie warsztatów.

Opiekę merytoryczną sprawowała mgr Agata Leśniczek.