Obchody czterechsetnej rocznicy śmierci największego dramaturga wszech czasów w IFO

Serdecznie zapraszamy Pracowników i Studentów IFO na obchody 400. rocznicy śmierci Williama Shakespeare’a, które odbędą się 31 maja, we wtorek, o godz. 16 w auli A 22 (AK 13/15).

W programie artystycznym tego wydarzenia zostaną przedstawione inscenizacje wybranych dzieł dramatycznych Barda znad rzeki Avon oraz wybrane sonety Mistrza w wykonaniu studentów I roku filologii angielskiej I stopnia (grupy L1, L2, L3 i L4), a także, gościnnie, licealistów z koła teatralnego „Grupa pod Wiszącym Kotem” z VII LO im. M. Kopernika w Częstochowie.

Zapraszamy wszystkich miłośników dzieł Williama Shakespeare’a, ponadczasowego teatru, poezji, kultury żywego słowa oraz dobrej zabawy!

Studenci I roku filologii angielskiej I stopnia wraz z dr A. Cholewą-Purgał