​Dream on, dream on …! - Warsztaty językowe dla młodzieży

Dnia 4 listopada 2019 roku w naszych murach gościliśmy po raz kolejny młodzież z zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie. Tematem przewodnim warsztatów anglojęzycznych były oczywiście samochody – budowa i możliwości zarówno klasyków jak i nowoczesnych maszyn. Nie zabrakło też ćwiczeń skupiających się na technologii przyszłości. Zajęcia były dynamiczne, opierały się głównie na ćwiczeniu umiejętności słuchania i mówienia oraz rozwijaniu kompetencji leksykalnych.

Warsztaty zostały przygotowane i poprowadzone przez naszych niezawodnych studentów 5 roku filologii angielskiej: Angelikę Oleksiak i Kacpra Czerwika, pod opieką mgr Agaty Leśniczek.

Dziękujemy naszym Gościom za przybycie, aktywny udział i wspólną zabawę językową, a naszym Studentom gratulujemy ciekawych pomysłów i zaangażowania!