Przygotowania do Jubileuszu - konkurs na projekt graficzny logo 50-lecia Uczelni!

Rozpoczęliśmy przygotowania związane z uczczeniem 50. rocznicy powstania Wyższej Szkoły Nauczycielskiej w Częstochowie, która stała się podwalinami tradycji akademickich Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

Konkurs na projekt logo 50-lecia Uczelni

Jednym z pierwszych wydarzeń Jubileuszu 50-lecia Uczelni jest konkurs na projekt graficzny logo 50-lecia Uczelni. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Projekt powinno łączyć: dobrze rozumiany tradycyjny charakter Uczelni wyższej z jej nowoczesnymi aspiracjami i innowacyjnością. Wszelkie informacje i zasady uczestnictwa znajdują się w regulaminie konkursu (+ zał. nr 1 + zał. nr 2). Projekty należy dostarczyć w postaci wydruku oraz w wersji elektronicznej w terminie do 20 marca 2020 roku do godz. 12:00. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przesłania swoich prac.

ZAŁĄCZNIK 1

ZAŁĄCZNIK 2