I Wirtualny Dzień Otwarty Uczelni -19 maja godz. 10.00

Drodzy Maturzyści, Szanowni Kandydaci na studia, Nasi Przyjaciele!

Skoro nie możemy zobaczyć się w realu, spotkajmy się on-line!

Zapraszamy na I Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie 19 maja o godz. 10.00 na naszym facebooku oraz za pośrednictwem strony internetowej Uczelni www.ujd.edu.pl.

Słowa powitania skieruje do Was JM Rektor Uniwersytetu prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska. Co jeszcze w programie? - zaprezentujemy Wam krótko naszą Uczelnię, a następnie przedstawiciele Wydziałów opowiedzą o prowadzonych kierunkach i warunkach kształcenia. Nie zabraknie także naszych studentów, którzy podzielą się z Wami ciekawostkami o tym jak się studiuje i dlaczego warto dołączyć do naszej uniwersyteckiej społeczności. Następnie pospacerujemy po uczelnianym kampusie. Chcemy abyście zobaczyli jak wygląda nasza siedziba i jakie udogodnienia przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Spotkajmy się on-line

#Zostańwdomu